03-7441123

קורות חיים באנגלית הייטק

מדוע חשוב להגיע למשרות בהייטק קורות חיים באנגלית

ראשית כל, חשוב להדגיש שלא משנה איזו סוג של משרה אתם מחפשים, אם יהיו לכם קורות חיים איכותיים מוכנים בשפה האנגלית, דבר זה יכול להוות רק כיתרון – בכל זאת, אתם לא באמת יכולים לדעת מתי תזדקקו להם וכמה הם יכולים לסייע לכם. היתרון והחשיבות של קורות חיים באנגלית אף עולה משמעותית, כאשר ההתמקדות היא בחיפוש משרות בהייטק.

גם אם אתם מחפשים משרות הייטק בארץ, מאוד יכול להיות שתתקלו בחברות מסוימות אשר מבקשות אך ורק קורות חיים באנגלית (ויש גם חברת אשר יקיימו ראיון עבודה באנגלית) – בדומה לכך שרבות מחברות ההייטק מפרסמות מודעות דרושים באנגלית.

מה הסיבה לצורך בקורות חיים באנגלית בהייטק?
אנגלית מהווה את השפה הפנים ארגונית בחברות הייטק רבות ולכן, אחד מתנאי הקבלה הבסיסיים ביותר לעבודה באותה החברה הוא שליטה בשפה האנגלית – כידוע, חברות הייטק רבות מנהלות קשרי עבודה יומיומיים עם חברות או עם עובדים ממדינות אחרות ולכן, השליטה בשפה הינה חיונית להתנהלות החברה. כחלק מכך, השלב הראשוני בו המעסיק יכול לראות בפועל את השליטה של המועמד באנגלית היא באמצעות קורות החיים שלו ולכן, הדרישה של אותה חברה יכולה להיות קורות חיים באנגלית.

דגשים חשובים בכתיבת קורות חיים באנגלית הייטק
הליך כתיבת קורות חיים באנגלית הינו שונה במקצת מהליך הכתיבה בעברית ולכן, יש מספר פרמטרים שחשוב לשים עליהם דגש ובין היתר:
סוג האנגלית: קיימים הבדלים בין אנגלית בריטית, אמריקאית ואוסטרלית, כאשר כדאי לשים עליהם דגש בהליך כתיבת קורות החיים.
בקורות החיים באנגלית יש בדרך כלל סעיף נוסף לסעיפים המקובלים בקורות החיים בעברית סעיף זה נקרא life experience  ובו יש לפרט התנדבויות, פרויקטים שלקחתם בהם חלק ועוד..
בדומה לקורות חיים בעברית, גם כאשר מדובר בקורות חיים באנגלית, קיימת חשיבות גבוהה לשמור על דיוק, מקצועיות ותמציתיות – ההמלצה היא לדאוג שקורות החיים יכנסו לדף אחד, שהם יהיו מסודרים ובעיצוב אחיד. כמובן, שכדי לעבור עליהם מספר פעמים על מנת לוודא שלא עשיתם שגיאות בשפה – במידת הצורך, כדאי אף להסתייע בדוברי אנגלית כשפת אם, אשר יוכלו גם הם לחוות דעה.

מעוניינים בפרטים נוספים על קורות חיים באנגלית להייטק? השאירו פרטים ונשמח לייעץ ולסייע לכם בנושא.

jobzone

מחפשים עבודה? זקוקים לייעוץ מקצועי או לטיפים נוספים?

השאירו פרטים ונציגנו המנוסים והאדיבים יחזרו אליכם תוך זמן קצר.