03-7441123

נתיבי ישראל דרושים

נתיבי ישראל דרושים , דרושים בנתיבי ישראל

 

אחת החברות הגדולות והחשובות ביותר במדינה, היא נתיבי ישראל. זו החברה אשר אחראית באופן מעשי על כל מה שקורה בכבישי ישראל. חל מכבישים, מחלפים, צמתים, רמזורים ותמרורים, עמודי תאורה, פסי האטה, שלטים ועוד. אם אתם נוהגים או נוסעים מצפון לדרום, ממזרח למערב, במטרופולין או בתוך יישוב מסוים, אזי שאתם משתמשים ונהנים מתשתיות שנתיבי ישראל תכננה, הקימה ומתחזקת. 

לפני שאנחנו נסביר מעט על חברת נתיבי ישראל, על ההיסטוריה ולמה היא קיימת, חשוב לציין פעילות החברה שקופה וכל מי שמתעניין בה יכול למצוא מקורות רבים למידע אודותיה. על כן, מי שרוצה תמיד יכול להיכנס לאתר האינטרנט של החברה או למקורות אחרים ולקבל תמונת מצב מלאה על השירותים שהיא מספקת וכיצד היא משפיעה על חיינו, בין אם בתור אזרחים ובין אם בכלל. 

ההיסטוריה של חברת נתיבי ישראל

החברה הוקמה בשנת 1921, עוד לפני הקמת המדינה, כחלק ממנגנון של חברות וארגונים שהסוכנות היהודית הקימה על מנת לבנות את הארץ, זאת בשביל שביום מן הימים יהיה ניתן להכריז על הקמת מדינה והמוסדות יהיו מוכנים לשם כך. 

מאז ועד היום, מאה שנה, נתיבי ישראל אחראית על הקמת כבישים, מחלפים, גשרים ומנהרות, צמתים, תמרורים ושלטים, רמזורים, מעקות בטיחות, ועוד מגוון אמצעים הקשורים לתחום התחבורה. כמו כן, החברה אחראית על כל מה שקשור לתכנון, פיתוח ותחזוקה של כבישים בינעירוניים, מסילות ברזל לרכבת וכן במהלך השנים היא קיבלה אחראיות על הקמת שדה תעופה משלים לנמל התעופה בן גוריון. 

נתיבי ישראל היא חברה ממשלתית ועל כן היא פועלת בתוקף חוק חברות ממשלתיות. ברשות נכסים שמסתכמים בהון של 100 מיליארד שקל. חלק גדול מהתפקידים מבוצעים על ידי אנשי מקצוע וכן על ידי גורמים שנבחרים באמצעות מכרזים היוצאים לציבור הרחב. 

הסיבה שחברת נתיבי ישראל קיימת ופועלת באופן בלעדי בתחום היא מאוד פשוטה. יש מקרים בהם אי אפשר שתהיה תחרות, בוודאי לא במדינה קטנה כמו ישראל. עדיף שחברה אחת, גורם מקצועי אחד, יהיה אחראי על כל התחום של בניית תשתיות תחבורה לאורך ולרוחב מדינת ישראל. להוציא כמובן נקודות ספציפיות, אשר מתוכננות ונבנות על ידי חברות אחרות שנבחרות לשם כך. 

איך מתקבלים לעבודה בחברת נתיבי ישראל? 

מעת לעת חברת נתיבי ישראל, בדומה לחברות אחרות במשק, מגייסת עובדים חדשים, בין אם זה כי נוצרים תפקידים חדשים, בין אם זה בגלל שיש תקנים חדשים שצריך למלא ובין אם זה בגלל שישנם עובדים שפורשים, מתפטרים או מקודמים ויש צורך לחפש להם מחליפים. 

ניתן למצוא משרות פנויות בחברת נתיבי ישראל, הן דרך האתר של החברה והן דרך אתרים של לוחות לחיפוש עובדים. היום הרבה יותר קל למצוא משרות בחברות כאלו, ולו בגלל העובדה שהן דואגות לפרסם אותן במקומות שונים וכל אחד אשר מעוניין בכך יכול להיכנס ולבדוק האם יש משרה רלוונטית עבורו. 

בשביל לעבוד בחברה כמו נתיבי ישראל, באופן טבעי צריך להיות בעלי תואר או תעודה המתאימים לסוג המשרה אליה מבקשים להתקבל. החברה עורכת מבחנים שונים, כולל ראיון עבודה מקיף, זאת על מנת שתוכל לבחון האם המועמד מתאים לתפקיד. צריך לציין, נכון שהחברה מתעסקת בתכנון ובנייה של תשתיות תחבורה, אך אין זה אומר שהיא מחפשת רק אנשים שעוסקים בתחום זה. כמו בכל חברה, גדולה או קטנה, מלבד האנשים בשטח, האנשים שאחראים על כך שהפרויקט יצא לפועל באופן אמיתי, החברה גם מגייסת עובדים למה שנקרא "בק אופיס", קרי, כל מי שמתעסק בתחום של ניהול חשבונות, משאבי אנוש, שיווק ופרסום, ודברים אחרים, הן בתפקידי ניהול והן בתפקידי ביצוע, אשר קשורים לתחומים אלו. 

למה עבודה בנתיבי ישראל משתלמת? 

ראשית, מדובר על חברה ממשלתית גדולה. זו לא חברה שתתפרק מחר וסביר להניח שגם לא תפשוט את הרגל. לכן מדובר בעבודה לטווח ארוך, תנאים טובים, מקום עבודה שיכול לייצר לעובדים ביטחון כלכלי. 

שנית, מדובר בעבודה מאתגרת, מעניינת, עבודה שיש בה סיפוק, בוודאי אם המשרה מתייחסת לכל מה שקשור לתהליך התכנון והבנייה. כל אחד היה שמח לנהוג בכביש מסוים ולומר לעצמו שהיה לו חלק בתכנון ובבנייה של הכביש, עליו הוא ונהגים אחרים נוהגים כעת. 

 

jobzone

מחפשים עבודה? זקוקים לייעוץ מקצועי או לטיפים נוספים?

השאירו פרטים ונציגנו המנוסים והאדיבים יחזרו אליכם תוך זמן קצר.