03-7441123

הכנה לראיון עבודה באנגלית – איך להצליח בראיון

מדוע חשוב להתכונן לקראת ראיון עבודה בשפה האנגלית

אנחנו חיים בעידן האינטרנט, עידן בו גבולות בין מדינות הולכים ומטשטשים, עידן בו רוב המשרות מצריכות אינטראקציות גם עם אנשים ממדינות אחרות וכחלק מכך, גם ידיעת שפות ובראשן אנגלית. אם אתם מגישים מועמדות למשרה אשר מצריכה בקיאות בשפה האנגלית, סיכוי גבוה שגם ריאיון העבודה או לפחות חלקו יתקיים בשפה האנגלית. גם אם אתם מאמינים ביכולות שלכם לדבר אנגלית בצורה קולחת, עדיין, קיימת חשיבות גבוהה להתכונן באופן פרטני לאותו ראיון עבודה באנגלית וזאת בגלל מספר סיבות:

תשובות נכונות לשאלות

מאוד יכול להיות שתשאלו בריאיון עבודה גם שאלות מקצועיות ולכן, מענה על אותן השאלות אמור לכלול גם שימוש במונחים עסקיים באנגלית. ההמלצה היא כמובן להכין בבית כמה שיותר שאלות אופציונאליות ולהכין להן מבעוד מועד את התשובות באנגלית.

למנוע בלאק אאוט

אם אתם לא דוברים אנגלית ברמת שפת אם, מצב של התרגשות אשר מהווה חלק מריאיון העבודה, עלול ליצור אצלכם מצבי בלאק אאוט ולהשאיר אתכם חסרי מילים אל מול השאלות באנגלית. ברגע שאתם מגיעים מוכנים לריאיון, אתם מפחיתים במידה משמעותית את הסיכוי למצבי בלאק אאוט שכאלו.

להעלות את הסיכויים לקבלה

כאשר מדובר בראיון עבודה באנגלית, הסיכויים הם שרוב המועמדים דוברי השפה ברמה כזאת או אחרת. כחלק מכך, מי שיתנסח בצורה המדויקת והאיכותית ביותר באנגלית, יוכל להתבלט במידה רבה על פני שאר המועמדים ולהעלות את הסיכויים שלו להתקבל למשרה.

אז איך מתכוננים?

דואגים להכין קורות חיים באנגלית – ולעשות זאת בצורה איכותית ונכונה.מכינים שאלות ומנסחים מראש את התשובות אליהן.

עושים תרגולים – מול בן משפחה או מול חברים.
לומדים על החברה ועל המשרה – ומנסחים את המידע בשפה האנגלית.

משפרים חולשות – אם אתם יודעים שיש לכם חולשות או בעיות ספציפיות בכל מה שקשור לשפה האנגלית, כדאי לשים דגש על חולשות אלו ולפעול על מנת לחזק אותן.

זקוקים לסיוע בהכנה לראיון עבודה באנגלית? מוזמנים ליצור קשר ונציגנו יחזרו אליכם בתוך זמן קצר ויסייעו לכם.

jobzone

מחפשים עבודה? זקוקים לייעוץ מקצועי או לטיפים נוספים?

השאירו פרטים ונציגנו המנוסים והאדיבים יחזרו אליכם תוך זמן קצר.