03-7441123

אמדוקס דרושים – רשימת המשרות המלאה והמעודכנת

הענף המבוקש ביותר היום לעובדים בישראל ובכלל, הוא ללא ספק ענף הייטק. צעירים וצעירות רבים מעוניינים להשתלב בו, הן בזכות התנאים המסופקים בו לעובדים והן בזכות העובדה שהוא מאפשר להתקדם בצורות שונות. מי שנכנס אל ענף זה יכול למצוא את עצמו תוך זמן קצר בתפקידים הרבה יותר משמעותיים ומאתגרים, מאלה שהוא החל בהם את דרכו. 

אחת החברות המובילות בענף ההייטק, לא רק בישראל אלא במדינות רבות בעולם, היא חברת אמדוקס. החברה זוכה להצלחה גדולה ולראיה היא נסחרת בנאסד"ק וההכנסות שלה עומדות על למעלה מארבע מיליארד דולר בשנה. מדובר באחת מהחברות המובילות בתחום שלה והיא מספקת שירותים הן למגזר הפרטי, העסקי והציבורי. 

במאמר זה אנחנו נסקור בקצרה את חברת אמדוקס ומה היא עושה, וכן נסביר כיצד אפשר למצוא עבודה בחברה ולמה משתלם לעבוד אצלה. מאחר והרבה מאוד צעירים וצעירות אשר מעוניינים לעבוד בתחום ההייטק, באופן טבעי רוצים להשתלב בחברות גדולות, רציניות ובכירות, אז חשוב שידעו כיצד הם יכולים לעשות זאת. חברת אמדוקס, ללא צל של ספק, נחשבת לאחת החברות המובילות את קטר ההייטק, לא רק בישראל אלא גם במדינות נוספות בעולם 

קצת על חברת אמדוקס 

חברת אמדוקס הוקמה בשנת 1982 במיזורי ארצות הברית. במקום היא הוקמה כחטיבה בתור קבוצה ולאחר מכן, בשנת 85, הפכה להיות חברה עצמאית. החברה אחראית על תכנון, פיתוח וייצור תוכנות ושירותים לניהול קשרי לקוחות (CRM) וחיוב לקוחות. מדובר על שני תחומים מאוד משמעותיים שכל בית עסק, גדול או קטן, משתמש בהם. 

החברה מספקת את מוצריה למגזר הציבורי, העסקי והפרטי. היא מחזיקה ברשותה מרכזי פיתוח במדינות כגון ישראל, ארצות הברית, הודו, קפריסין וברזיל. בכל אחת מהמדינות עובדים תושבי המקום וכן עובדים של החברה המגיעים ממדינות אחרות. החברה פעילה בשווקים המקומיים וכמובן בשווקים אחרים. 

כאמור חברת אמדוקס זוכה להצלחה גדולה, בזכות איכות מוצריה הכוללים אלמנטים ופונקציות שאי אפשר למצוא בשום תוכנה או שירות אחר. החברה מפיקה מוצרים חדשים כל הזמן, והלקוחות שלהם נהנים ממערכת שירות תמיכה, שירות טכני, שדרוגים, הטמעות והדרכות. 

כיצד משתלבים בחברת אמדוקס?

חברת אמדוקס, בדומה לחברות אחרות בשוק, מגייסת על הזמן עובדים חדשים. בין אם מדובר בעובדים לתפקידי תכנות ופיתוח, עיצוב, QA, וכל היבט אחר שקשור לתחום התוכנה וההפעלה, ובין אם מדובר בעובדים לתפקידים מנהליים, כגון משאבי אנוש, הנהלת חשבונות, פרסום ושיווק ועוד. החברה גם מגייסת עובדים לצורך ניהול צוותים ומחלקות בארץ ובחו"ל. 

להבדיל מחברות ממשלתיות או דומות, הרי שחברת אמדוקס איננה פותחת משרות למכרז אלא מפרסמת מודעות דרושים עבור גיוס עובדים במקומות ובדרכים שונות, בסופו של דבר היא בוחרת את העובדים המתאימים על פי יכולות וכישורים. באופן טבעי, עובדים שלרשותם היכולות המתאימות ביותר, יתקבלו לתפקיד. 

לפני שנסביר מדוע משתלם לעבוד בחברת אמדוקס, נסביר בקצרה על 3-4 דרכים בעזרתן אפשר למצוא עבודה בחברה:

מודעות דרושים – הכוונה הן למודעות שהחברה מפרסמת דרך האתר שלה, והן מודעות המתפרסמות דרכים אתרי דרושים באינטרנט, רשתות חברתיות ואמצעים אחרים. 

מוסדות לימוד – הרבה מאוד חברות הייטק, כולל אמדוקס, עובדים עם מוסדות לימוד שונים במטרה לגייס סטודנטים מובילים עוד בשלב לימודיהם או מיד עם סיום הלימודים. לכן גם סטודנטים בתחום סביר להניח יוכלו למצוא עבודה בשלב הרבה יותר מוקדם. 

גיוסים – חברות הייטק רבות עוסקות בגיוס עובדים דרך כנסים, ועידות, ואירועים אחרים, כולל אירועים ספציפיים המיועדים לסטודנטים במוסדות שונים. 

קשרים – עובדים שמכירים מועמדים מתאימים, יכולים תמיד להמליץ עליהם וכך לעזור להם להשתלב בחברה. 

מדוע משתלם לעבוד באמדוקס?

כפי שציינו בתחילת המאמר, היום הרבה מאוד צעירים וצעירות מעוניינים למצוא עבודה בחברות הייטק. זה לא מפתיע שכן התנאים הם טובים. שכר גבוה, תנאים סוציאליים מובטחים, תנאי עבודה ברמה גבוהה, אפשרויות קידום, ובמקרים מסוימים אפילו יש אופציה לעבוד בחו"ל במדינות שונות. 

מכל הסיבות הנ"ל ומהרבה סיבות אחרות, ספציפיות, משתלם לעבוד באמדוקס. בכל זאת מדובר באחת מחברות ההייטק הגדולות והחשובות, חברה רצינית שיש לה את היכולות לספק לעובדים את התנאים הטובים ביותר. כל עובד אשר מתקבל לעבודה, ייהנה מאפשרויות רבות ומגוונות, אשר יגרמו לו לרצות להישאר בחברה זמן רב. 

jobzone

מחפשים עבודה? זקוקים לייעוץ מקצועי או לטיפים נוספים?

השאירו פרטים ונציגנו המנוסים והאדיבים יחזרו אליכם תוך זמן קצר.